Pojedyncza wysyłka emaili

80,00 zł

Rozwiązanie do wysyłek pojedynczych posiada dwa moduły. Pierwszy do wysyłania pojedynczego wszystkich adresów umieszczonych w polu Do, z możliwością opóźnienia wysyłki o zadany czas. Drugi to wysyłanie załączników osobno.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
6 70,40 zł Do 57,60 zł
10 67,20 zł Do 128,00 zł
16 64,00 zł Do 256,00 zł
25 60,80 zł Do 480,00 zł
50 57,60 zł Do 1 120,00 zł
100 54,40 zł Do 2 560,00 zł
Ilość

Additional information

Rozwiązanie do wysyłek pojedynczych posiada dwa moduły.

Pierwszy moduł jest dołączony do menu tworzonej wiadomości, gotowej do wysłania, do każdego z adresatów pojedynczo. Tworzy on dokładną kopię wiadomości którą otrzymuje w polu DO tylko jeden odbiorca. Rozwiązanie jest idealne do wysyłania zawiadomień, maili okolicznościowych czy innych wiadomości informacyjnych.

Moduł ten posiada opcję dodatkową, interfejs opóźniający wysyłkę o ustawiony interwał czasowy. Użytkownikowi zapewnia brak zwrócenia uwagi na wysyłkę seryjną u operatora internetowego, administratora konta. Wiadomości te będą zalegać w folderze wysyłki do czasu określonego w wygenerowanym mailu. Nie należy w tym przypadku wyłączać Outlooka do czasu zakończenia procesu wysyłania.

Czyli operacyjnie: Wklejamy dowolną ilość adresów do pola “Do” i klikamy nową ikonkę z menu zamiast standardowej. Każdy adresat dostaje maila osobno, nie widząc innych adresatów do których kierowany jest email.

Drugi w menu aplikacji wysyłający załączniki z wybranego katalogu. Mechanizm pobiera z interfejsu dane o adresatach (możliwość wysłania wiadomości do każdego z osobna) i wysyła wiadomości na podstawie plików przygotowanych w wybranym katalogu. Pliki te mogą być filtrowane na poziomie dowolnych rozszerzeń. Domyślne pliki wysyłane są każdy z osobna w osobnej wiadomości, jednakże używając opcję “Pliki w jednej wysyłce” zostaną one zebrane względem adresata/ów w całości. Opcją dodatkową jest także usunięcie wiadomości z folderu wysłane (aby nie zostawiać śladu wysyłki), plików z katalogu zaraz po wysyłce, spakowania plików ZIPem.

W interfejsie jest możliwość wpisania treści wiadomości w formie tekstowej, jak i podłączenia szablonu wiadomości, która może być wcześniej przygotowana w Outlooku. Szablon taki często zawiera poza stopką, cześć graficzną przekazującą wizerunek nadawcy lub przedsięwzięcia.

Program nie jest korespondencją spersonalizowaną. Nie można treści, ani załączników dopasować do adresata jak Generator Maili (inne rozwiązanie VBATools), czy też dodatek Redystrybucja załączników, jednakże do celów marketingowych, które to sprowadzają się do wysyłek tego samego materiału do różnych odbiorców (do każdego z osobna) nadaje się wyśmienicie. Także w świetle RODO jest to bardzo proste i skuteczne narzędzie.

Dodatek zgodny z Office >= 2013 (oraz 365) dla 32 i 64bit

Pojedyncza wysyłka emaili

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Related Products ( 16 other products in the same category )