• Tylko online

Kategorie w IMAP

80,00 zł

Czy brakuje Ci przypisywania dowolnych kategorii? – dobra wiadomość: Teraz już możesz to zrobić tym dodatkiem!

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
6 70,40 zł Do 57,60 zł
10 67,20 zł Do 128,00 zł
16 64,00 zł Do 256,00 zł
25 60,80 zł Do 480,00 zł
50 57,60 zł Do 1 120,00 zł
100 54,40 zł Do 2 560,00 zł
Ilość

Additional information

Czy brakuje Ci przypisywania dowolnych kategorii? – dobra wiadomość: Teraz już możesz to zrobić tym dodatkiem!

Znajdując się na folderze konta POP lub Exchange kategorie są widoczne w menu Narzędzia główne/Znaczniki oraz nadawanie ich dostępne jest spod prawego klawisza myszy. Ale coraz powszechniejszym rozwiązaniem są konta IMAP czy ActiveSync, gdzie taka opcja jest niedostępna. Można jedynie oznaczyć wiadomość jedną, kategorią (domyślnie czerwoną) lub ją usunąć. Wyciągnięcie interfejsu do paska szybkiego dostępu (jak na rys. nr 2), również kończy się niepowodzeniem.

Konto POP/Exchange

Konto IMAP/ActiveSync

Rozwiązaniem będzie instalacja dodatku, dzięki któremu blokada ta zostanie zdjęta. W tym dodatku nadanie dowolnie zdefiniowanej kategorii odbywa się poprzez zaznaczenie wiadomości w folderze i uruchomienie ikony kategorii (jak w standardowym rozwiązaniu), w menu VBATools bądź używając prawokliku, bądź uruchomienie z ikony w menu otwartej lub podglądniętej wiadomości.

Dodatkowo rozwiązanie to, jest receptą na wycofanie skrótów klawiszowych jakie można było kiedyś określić w interfejsie folderów POP. Należy wiedzieć, iż kategorie zapisane są lokalnie i po podłączeniu konta IMAP przez innego Outlooka, obiekty synchronizowane przez konto nie będą posiadały ww oznaczenia. Jest jednak możliwe dziedziczenie kategorii podczas przesyłania wiadomości (przez zmianę ustawień rejestru). Rozwiązanie działa również na kontaktach zapisanych w IMAP czy wydarzeniach kalendarzowych i innych folderach Outlooka. Na życzenie klientów można zmienić miejsce ikony głównego menu na “Narzędzia główne”.

Należy wiedzieć iż były powody wycofania kategorii na tych kontach, a to dlatego iż problemem jest tam powolne odświeżanie folderu i przekazywanie statusów e-maili. Zatem jeśli chcesz używać dodatku do kategorii, to nie wykluczone że niekiedy nie zauważysz wprowadzenia zmiany, ale po wyjściu do innego folderu i powrót z odczekaniem 2ie sekundy aż zakończy się synchronizacja i ponowne dodanie kategorii powinno załatwić sprawę definitywnie.

Należy też powtórzyć operację gdy zostanie wyświetlony komunikat błędu.

YouTube Preview Image

Kategorie w IMAP

Specyficzne kody

Grade 
2020-11-03

test

test

Related Products ( 16 other products in the same category )