• Tylko online

Dodaj załączniki

80,00 zł

Chcesz aby twoje załączniki miały datę w nazwie?

Chcesz aby były oznaczone nazwą twojej firmy, działu lub aktualnej aktywności bez względu na faktyczną nazwę?

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
6 70,40 zł Do 57,60 zł
10 67,20 zł Do 128,00 zł
16 64,00 zł Do 256,00 zł
25 60,80 zł Do 480,00 zł
50 57,60 zł Do 1 120,00 zł
100 54,40 zł Do 2 560,00 zł
Ilość

Additional information

Chcesz aby twoje załączniki miały datę w nazwie?

Chcesz aby były oznaczone nazwą twojej firmy, działu lub aktualnej aktywności bez względu na faktyczną nazwę?

Prezentowany dodatek importu załączników daje taką możliwość. Po zainstalowaniu, w gotowej do wysłania wiadomości pojawia się nowa ikona importu, w której określamy warunki dla wszystkich wskazanych plików. Ładują one w wiadomości pod nową nazwą wynikającą z ustawień interfejsu.

Odbiorca wie skąd ma te pliki i czego mogą dotyczyć, a jeśli zapisze je na dysku poza pocztą będzie mu łatwiej je wyszukać czy chronologicznie posortować. Wyszukanie odpowiedniej wersji w swojej poczcie również będzie prostsze.

W interfejsie mamy wpływ na litery oryginalnego załącznika posługując się pierwszą lista rozwijaną. Zabieg prosty i nie wymagający szerszego opisu. Drugi to opcjonalna data dodania załącznika do maila (bez względu na faktyczną datę utworzenia pliku).


Następne pola również jako opcja definiują nazwę własną którą możemy zastosować przed lub po poprzednich elementach. Może to być np nazwa firmy jak w zaprezentowanym przykładzie. Wszystkie wybrane pola zapisują się w dodatku tak aby przy następnym wyborze sugerowały wcześniej zastosowane ustawienia.

W ostatniej wersji dodano możliwość pozbycia się znaków diakrytycznych, zastępując je literami bez ogonków. To między innymi odpowiedź na błąd MS w wersjach 2019 i 365 w których to nazwy załączników je posiadały.

Dodaj załączniki

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Related Products ( 16 other products in the same category )